Stogas

/Stogas

Stogas yra svarbi namo dalis, kurią aplinka neigiamai įtakoja labiausiai. StoneHome kompanijos specialistai naudoja šiuolaikines technologijas, siekdami sukurti kokybišką, atsparų ir patvarų stogą.

Mes labai atsakingai žiūrime į stogo įrengimą. Mūsų pagrindinis uždavinys yra sukurti patikimą stogą, kad Jūsų namuose būtų stabiliai palaikoma gerovė, ir apsaugoti Jus nuo brangiai kainuojančio remonto.

Koks būna stogas

Stogas gali būti plokščias ir nuožulnus. Plokščias variantas tai yra stogas su nuolydžiu. Nuolydis yra labai svarbus, kad būtų užtikrintos visos būtinos sąlygos sniego valymui. Dangos būna:

  • Silikatinės. Šios dangos yra atsparios šalčiui. Kai klimatas yra švelnus ir ramus, jos gali išsilaikyti kur kas ilgiau, nei organinės.
  • Metalinės. Tai yra plienas, cinkas ir varis. Geba efektyviai atlikti savo funkcijas iki penkiasdešimties metų.
  • Organinės. Apima medieną, polimerus ir dervą. Naudojant šias dangas, reikia griežtai laikytis priešgaisrinės saugos taisyklių, nes jos greitai paveikiamos saulės spindulių ir drėgmės. Tokio tipo danga gali tarnauti iki trisdešimties metų.

Čerpės variantai

Jūs galite parinkti savo stogui čerpes iš silikatinių medžiagų bei iš metalinių ar organinių. Daug kas priklauso nuo to, kokį būtent stogą norite įrengti. Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, galime pasiūlyti Jums šiuos čerpės variantus:

  • plokščią;
  • keramikinę;
  • S formos;
  • juostelių;
  • griovelių.

Šiuo metu populiariausias yra minkštas stogas, kurį sudaro ir ritininė danga, ir plokščias membraninis stogas, ir minkštos čerpės. Šio tipo stogo privalumas yra jo universalumas, greitas, paprastas montavimas ir santykinai žema kaina.

Keraminės čerpės yra brangesnės, nei minkštos. Jos daugiau sveria. Vienas pagrindinių jų privalumų – ilgaamžiškumas, patikimumas, patvarumas ir stabilumas.

Kompozicinės čerpės turi plieninį pagrindą ir aliucinko sluoksnį, kuris suteikia joms papildomo tvirtumo. Šios rūšies čerpės gali atlaikyti neribotų dydžių temperatūrų pokyčius.

Kai apsispręsite dėl medžiagos, iš kurios bus daromas Jūsų stogas, mūsų specialistai parengs statybos darbų planą ir iškart pradės statyti stogą.