Pamatai

/Pamatai

Pamatai yra viso statinio pagrindas. Labai svarbu atsižvelgti į grunto ypatybes, pasirinkti tinkamą pamatų tipą ir laikytis visų taisyklių statybos metu.

StoneHome kompanija vykdo pamatų statybą aukščiausiu lygmeniu. Mes garantuojame savo darbo kokybę ir patikimumą. Pagrindinis pamatų tikslas – išlaikyti namo svorį. Svarbu pasirinkti tinkamas medžiagas, kurios bus naudojamos statybos metu. Vieno aukšto namui pakanka pastatyti stulpo pamatus, tačiau šis tipas nenaudojamas plytų ar blokinių namų atveju. Svarbu atsižvelgti į tai, kiek gruntas yra skalaujamas požeminių vandenų.

Statydami pamatus, mūsų specialistai atsižvelgia į šias savybes:

Duobė iškasama blogiausiai pasiekiamoje vietoje. Tai atliekama siekiant sutaupyti laiko ir padaryti procesą produktyvesnį. Duobė turi turėti stačių kampų. Tam mes išmatuojame įstrižaines. Jei jos idealiai lygios, pereiname prie kito etapo.

Statybos etapai

Po to, kai bus parengtas projektas ir statinio planas, pradėsime dirbti pagal mūsų schemą. Mes statome bet kokio architektūrinio sudėtingumo namus per trumpiausius laikotarpius aukščiausiu lygiu.

Statybos darbų etapai apima:

  1. Namo iki raktų statybos prasideda nuo užsakovo kreipimosi į mūsų įmonę. Kiekvienas statybų niuansas aptariamas per pirmąją konsultaciją. Mūsų specialistai supažindins Jus su technologijomis, kurios bus naudojamos statybos darbams atlikti.
  2. Toliau pasirenkamos medžiagos. Mes turime puikius blokų ar plytų konstrukcijų variantus. Labai paklausi yra karkasinė statyba. Jei esate natūralių medžiagų gerbėjas, galime pasiūlyti namus iš natūralaus, ekologiško tašo.
  3. Parengiami reikiami dokumentai. Svarbu sukurti komercinį projektą. Tai būtina tam, kad klientas būtų susipažinęs su visomis sąlygomis ir finansinėmis išlaidomis. Schemoje aiškiai nurodoma ir fiksuojama kaina, kuri vėliau nesikeičia.
  4. Kitas etapas yra namo statyba. Parengus reikiamus dokumentus ir parinkus medžiagas bei patvirtinus sąmatą, prasideda pats svarbiausias momentas – namo statyba.

Pasibaigus parengiamiesiems darbams prasideda statybos etapas. Statomi pamatai. Karkasinės technologijos namas statomas pagal tam tikrą schemą. Atliekami kruopštūs darbai su tašu, plyta ir bloku. Mes laikomės visų taisyklių kiekviename statybos etape. StoneHome dirba patyrusios brigados, kurių pagrindinis tikslas yra namų iki raktų statyba aukščiausiu lygiu. Statyba apima:

  • pamatų irengimas;
  • suprojektuotų namų statybą;
  • sienų ir pertvarų montavimą;
  • patalpų išorinę ir vidinę apdailą;
  • stogo dengimas;
  • komunikacijų įrengimą.

 
Mes garantuojame Jums aukštą mūsų darbo kokybę. Mūsų kompanija padės realizuoti Jūsų svajonę ir nusipirkti namą iki raktų, apie kurį jau seniai svajojote.