Namų ir kitos paskirties pastatų rekonstrukcijos ir renovacijos darbai

//Namų ir kitos paskirties pastatų rekonstrukcijos ir renovacijos darbai

Rekonstruojame gyvenamuosius namus, ūkinius pastatus,  administracinius, komercinius ir kitus pastatus.

Teikiame daugiasluoksnės fasadų šiltinimo sistemų paslaugas: tinkuojamąsias; ventiliuojamąsias.

Renovacijos ir rekonstrukcijos metu atkuriamos ir pagerinamos pastato ir (ar) jo inžinerinių sistemų fizinės ir energinės savybės.

Rekonstravimas apima tokius statybinius darbus, kurie pakeičia pastato gabaritus, aukštų skaičių, konstrukcinį patalpų aukštį arba statinio funkcinę paskirtį. Rekonstrukcijos metu keičiamos esminės pastato savybės ir pritaikomos naujoms funkcijoms vykdyti.

Renovacija tarsi atskira rekonstravimo darbų dalis, kuri apima statybos ir montavimo darbų kompleksą, kuriuo siekiama pagerinti esamo statinio fizines, mechanines,  estetines bei kitas eksploatacines savybes, siekiant didesnio energinio naudingumo.

Atliekant pastatų renovacijos darbus atnaujinamos pastato konstrukcijos, interjeras, eksterjeras, apšiltinami atitvarai ir atliekami kiti, pagal specialius kliento pageidavimus nurodyti, darbai, reikalingi pagerinti dabartines pastato savybes. Renovacija – tai pastatų bei gyvenamosios aplinkos atnaujinimas ir modernizavimas, naujos kokybės kūrimas.

Klaidų išvengti ir surasti racionalius namų atnaujinimo sprendimus, pasirinkti medžiagas padės mūsų patyrę „StoneHome“ renovacijos specialistai.