Mūsų paslaugos

/Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

namų statybos paslaugos iki raktų Vilniuje
NAMAS IKI RAKTO

Siūlome geriausią sprendimą vertinantiems greitą ir kokybišką namų projektų statybą. Remdamiesi projektu, mes patys planuojame visus statybos etapus.

betonavimas
PAMATAI

Įrenginėjame visų tipų pamatus: (monolitinius, blokinius, gręžtinius). Plokštuminiai monolitiniai, juostiniai, atraminės sienos, monolitinės perdangos, monolitinės sijos.

stogų dengimas ir remontas Vilniuje
STOGAS

Stogas nėra vien tik estetinę funkciją atliekanti pastato dalis, anaiptol, didele dalimi nuo stogo įrengimo ir naudojamų medžiagų kokybės priklauso viso namo sandarumas ir termoizoliacinės savybės.

statybos įmonė Vilniuje
MŪRAS

Nuo mūrininko kvalifikacijos ir atlikto darbo kokybės priklauso išorinis vaizdas apdailinio mūro, sienos stiprumas, šilumos varža – neužpildytos mūro siūlės praleidžia orą ir vėją.

Statybos kompanija StoneHome siūlo Jūsų dėmesiui namų projektavimo, statybos ir remonto paslaugas. Aukštos kvalifikacijos specialistai atlieka savo darbą greitai, kokybiškai ir sąžiningai. Pagrindinis mūsų įmonės uždavinys yra atlikti statybos darbus kuo greičiau aukščiausiu lygiu.

Kompanijos paslaugos

Jei kreipsitės į kompaniją StoneHome, Jums bus teikiamos šios paslaugos: privačių namų, kotedžų, užmiesčio rezidencijų projektavimas, gelžbetoninių darbų vykdymas pagal monolitinę statybos technologiją, komunikacijų sistemos montavimas (elektros instaliacija, vandentiekis, kanalizacija, šildymas), bet kokio sudėtingumo remonto darbų atlikimas, patalpų vidaus apdaila.

Jei norite pastatyti namą „iki rakto“, Jums reikia gauti leidimą. Mūsų kompanija padės Jums gauti leidimą statyti privačius namus. StoneHome siūlo Jūsų dėmesiui šias paslaugas:

  • Namas iki rakto. Parengę projektą, mūsų specialistai patys planuoja kiekvieną statybos etapą. Tai taupo laiką ir užtikrina puikius rezultatus.
  • Pamatai. Mes užsiimame visų tipų pamatų (monolitinių, plokščių,gelžbetoniniai polių-rostverkų, blokų) statyba.
  • Murijimas. Tuo tikslu, kad sienos namuose būtų patikimos, tvirtos ir atsparios didelėms apkrovoms, mūsų specialistai vadovaujasi darbo technologijomis. Mes dirbame su visų tipų blokais ir garantuojame patikimumą ir saugumą.

Stogų danga. Tuo tikslu, kad Jūsų stogas būtų ilgaamžis, patvarus ir patikimas, o taip pat išlaikytų savo išvaizdą ilgą laiką, mes atliekame profesionalų visų elementų montavimą. Aukštos kvalifikacijos specialistai montuoja bet kokios formos ir dydžio stogus ir naudoja tokias medžiagas, kaip bitumo čerpės, užkaituotas stogas ir metalinės čerpės.

Prieš pradėdami statybos darbus, mūsų darbuotojai parengia detalų planą, kuriame nurodomas kiekvieno etapo įgyvendinimo laikotarpis. Šis požiūris suteikia galimybę racionaliai naudoti paskirtąjį statyboms darbo laiką. Kai mūsų darbuotojai išnagrinės sklypą, kuriame statys Jūsų namus, pasirenkama technologija, kurios pagrindu bus atlikti statybos darbai.