Mūras

/Mūras

Vieną iš StoneHome paslaugų yra klojimas. Labai svarbu pasirinkti tinkamas medžiagas šiai darbo rūšiai. Mūsų specialistai padės Jums pasirinkti būtent tai, ko reikia Jūsų namams.

Plytų klojimas

Šiuo metu labiausiai paplitęs variantas yra fasado apdaila naudojant plytas. Apdailai naudojamos plytos, kurios gaminamos iš molio. Jo kūrimo metu naudojamos įvairios technologijos.

Taip pat labai populiari yra klinkerio plyta. Ji gaminama iš ypatingo molio ir vėliau apdeginama. Pagrindinė šios medžiagos ypatybė yra tai, kad ji netrupa ir išlaiko savo pradinę išvaizdą labai ilgą laiką.

Vienintelis apdailos plytų trūkumas yra jų didelė kaina. Kaip alternatyva šiai medžiagai, mes galime Jums pasiūlyti tuščiavidurę plytą. Ji sveria daug mažiau ir pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Apžvelgę visus įmanomus variantus, galime parinkti tinkamą Jūsų fasado apdailos formą.

Kad fasadas atrodytų estetiškai, tvarkingai ir harmoningai, siūlome kompetentingai derinti įvairius plytų klojimo atspalvius.

Dirbtinio akmens klojimas

Klojimas, naudojant dirbtinį akmenį, yra labai paklausus. Ši medžiaga imituoja įvairiausias natūralias medžiagas. Dirbtinis akmuo tapo populiarus dėl šių savybių:

  • Jo svoris yra nedidelis. Dėl šios ypatybės apkrova namui mažesnė.
  • Pakankamai nedidelė kaina, palyginti su plyta.
  • Tvirtumo garantija.
  • Patikimumas, atsparumas šalčiui, mažas poringumas.

Įvairūs gamintojai naudoja skirtingas technologijas ir medžiagas, kad sukurtų dirbtinį akmenį, kuris vizualiai primena plytą. Kai kurie naudoja poliesterio dervas, molį, cementą, skalūną. Mūsų meistrai taip pat teikia pirmenybę plytų venyrui. Jis imituoja įprastos plytos formą ir klojamas tokiu pat būdu.

Pagal savo savybes venyras yra labai plonas, labiau panašus į plytelę su viena lygia puse. Tai gana pigi medžiaga. Tinka bet kokioms sienoms ir papildomas tvirtinimas nereikalingas. Šios medžiagos trūkumas yra tas, kad ji labiau linkusi į mechaninius pažeidimus.

Mes taip pat galime patarti naudoti fasadų plokštes po plyta kaip apdailos medžiagą. Jos gaminamos iš aukštos kokybės plastiko arba cemento. Kaina, patvarumas ir svoris priklauso nuo medžiagos, iš kurios gaminamos fasado plokštės.

Po to, kai išsirinksite reikiamą medžiagą Jūsų fasado apdailai, mūsų specialistai pereis prie kito etapo – klojimo. Apdailos darbai mūsų įmonėje atliekami per trumpiausią įmanomą laiką. Mes garantuojame Jums puikų rezultatą, kuris Jus džiugins labai ilgą laiką.